KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9758101
nr 975 8101
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Theddy Skog, Ragvaldsgatan, Södermalm, signerad, 31x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:24:56
16/8 12:34:10
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog